Багато людей зацікавилися добавками колагену, коли з’явилися перші ознаки старіння. Шкіра втрачає еластичність і пружність, стає значно менше зволоженою. З’являються перші зморшки, волосся і нігті вже не в такому стані, суглоби повільно виходять з ладу.

Однак зміни, що відбуваються в організмі внаслідок дефіциту колагену, часто можуть бути частково незворотними. Тому варто знати, коли краще починати прийом добавок колагену, щоб шкіра, волосся, нігті, а також суглоби та кістки були в хорошому стані протягом багатьох років. Також варто звернути увагу на те, скільки має тривати лікування колагеном і чи означає його початок довічне вживання добавок?

Коли починати додавати колаген?

На самому початку варто зазначити, що організм кожної людини індивідуальний, і немає універсальної дати або моменту, коли слід починати прийом добавок колагену. Щоб розпізнати найбільш підходящий момент, варто поспостерігати за своїм організмом. Біль у суглобах, сухість шкіри, тьмяне волосся, нездорові нігті – це лише деякі з основних і популярних симптомів дефіциту колагену, на які варто звернути особливу увагу.

Однак важливий і наш вік, адже після 26 років організм перестає самостійно виробляти колаген. Він заснований тільки на тому, що забезпечується через їжу. Тому варто правильно збалансувати свій раціон продуктами, багатими на колаген. Це всі види заливного (особливо рибного і м’ясного), хрящі тварин, харчовий желатин і т. д. Якщо ці продукти відсутні в раціоні і вам більше 26 років і з’явилися будь-які симптоми дефіциту колагену, варто початок прийому добавок колагену.

Як довго має тривати прийом добавок колагену?

Залежно від мети додавання колагену лікування може бути довшим або коротшим. Якщо ви використовуєте добавки такого типу для прискорення регенерації після травми одного з суглобів, то колаген варто використовувати протягом усього періоду відновлення, який може тривати до кількох місяців. Однак у разі звичайного прийому добавок, спрямованих на компенсацію недоліків, базовий період споживання добавки колагену становить приблизно 3 місяці. Однак дуже важливо уникати факторів, які негативно впливають на рівень колагену в організмі.

Тому варто уникати надмірного перебування на сонці, куріння, вживання великої кількості цукру в напоях і їжі. Незважаючи на добавки, також варто забезпечити правильну дієту, збалансовану з більшою кількістю колагену. Все це дозволить в тому числі колагену накопичуватися в організмі. в хрящі, які стануть більш міцними, а біль у суглобах можна усунути або полегшити навіть у разі дегенерації суглоба.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *