Колаген, як дуже важливий білок, що міститься в організмі людини, має багато форм дієтичних добавок. Усе тому, що добавки колагену просто ефективні. В даний час існує багато форм дієтичних добавок, багатих на колаген, які можна приймати у формі таблеток, порошку, рідини, капсул тощо. Ці види добавок використовують люди, які хочуть покращити стан своєї шкіри, волосся і нігтів, а також тих, хто доглядає за своїми суглобами і т.д.

Добавки колагену також рекомендовані при різного роду травмах суглобів і переломах або тріщинах кісток, особливо в період реконвалесценції. Все це означає, що дієтичні добавки, багаті колагеном, стають все більш популярними. З цієї причини варто уважніше розглянути, чи всі форми колагену у формі дієтичних добавок однаково ефективні?

Дефіцит колагену – привід його поповнити

На самому початку варто відзначити, що організм здатний сам виробляти колаген, але тільки до певного моменту. Передбачається, що з 26 років вироблення цього білка практично зводиться до нуля, а значить, можуть значно погіршитися суглоби, шкіра, нігті, волосся тощо. Але які основні симптоми дефіциту колагену? Варто придивитися до них уважніше, тому що вони будуть першими сигналами до початку прийому колагену.

Шкіра – втрата пружності, еластичності, належного рівня зволоження, з’являються перші зморшки. Крім того, у жінок може розвинутися целюліт, що викликає дедалі більше проблем;

  • Волосся – сухість, т. зв матуючий ефект, втрата пружності та блиску;
  • Нігті – ламкість, сухість, загальне погіршення стану і нездоровий вигляд;
  • Суглоби – посилення проблем і біль у суглобах під час виконання навіть найпростіших дій, таких як підйом по сходах тощо.

Це найпоширеніші симптоми дефіциту колагену в організмі, який може стати більш серйозним приблизно у віці 30 років. Це момент, коли вироблення колагену в організмі на деякий час сповільнюється, а неправильне харчування призводить до того, що цього важливого білка в організмі стає все менше. Це означає, що для турботи про здоров’я своїх суглобів, кісток, шкіри, волосся та нігтів варто шукати відповідні БАДи.

Яку форму колагену вибрати?

Кожна форма добавки колагену має свої переваги та недоліки. Перш за все, колаген у таблетках зручний для вживання і не потребує додаткових посудин для його змішування. Однак багато людей помічають, що цей тип препаратів просто містить меншу дозу колагену на порцію добавки. Тому, якщо у вас є умови для приготування добавки з порошку, багато людей рекомендують саме цей вид добавки через її трохи більш багатого складу. Крім того, порошкоподібні добавки також мають різні смаки, які можуть зробити добавки більш привабливими та різноманітними.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *