Серце є одним з найважливіших внутрішніх органів людини. Тому варто знати, як за нею правильно доглядати, тим більше, що вона часто є джерелом багатьох серйозних захворювань. Як і багатьом іншим органам, серцю для нормальної роботи потрібні певні поживні речовини, які позитивно впливають на його функціонування. Таким чином, протягом багатьох років було створено багато дієтичних добавок, які можуть ефективно покращити загальний стан серця, а значить і всієї системи кровообігу в організмі людини. Варто поглянути, які поживні речовини будуть бажані для здоров’я серця.

Які поживні речовини варто приймати для свого серця?

Є багато різних поживних речовин, які позитивно впливають на роботу серця і всієї серцево-судинної системи. Про них варто згадати, щоб знати, на які БАДи звернути увагу і які продукти включити в свій раціон. Вони включатимуть:

  • Омега-3 жирні кислоти;
  • Фолієва кислота
  • Альфа-ліпоєва кислота (ALA);
  • Коензим Q10;
  • ресвератрол;
  • Вітаміни В і Е;
  • магній.

Звичайно, найбезпечнішим і найнадійнішим рішенням завжди є скористатися послугами дієтолога та перевірити своє здоров’я у лікаря. Тоді правильно вибрати БАД буде набагато простіше.

Як правильно зміцнити серце?

Незважаючи на те, що різні види дієтичних добавок дуже важливі і можуть бути надзвичайно корисними, слід пам’ятати, що вони є лише доповненням до правильного харчування, і найкраще було б, щоб усе це доповнювалося відповідними фізичними навантаженнями. Дієтичні добавки – це не якийсь чарівний продукт, який позбавляє від неправильного харчування та нездорового способу життя в цілому.

Тому варто знати, що робити, крім правильного вибору харчової добавки. Перш за все, щоб зміцнити своє серце, варто перейти на правильно збалансоване харчування, багате, серед іншого: у відповідних омега-3 жирах, які можна знайти в жирній рибі (наприклад, тунець і лосось), а також в оливковій олії, ріпаковій олії тощо.

Крім того, варто виробити звичку регулярно займатися спортом. Всього 30 хвилин фізичної активності тричі на тиждень покращить роботу серця. Тільки на наступному кроці ви повинні досягти найякісніших дієтичних добавок.

Для серця та іншого… Дієта, тренування, добавки

Крім того, такий режим повинен супроводжувати будь-який вид харчових добавок, а не тільки для здорового серця. Бади та БАДи не можуть замінити повноцінне збалансоване харчування. Вони мають бути відповіддю на підвищену потребу організму в певних поживних речовинах, які неможливо отримати з їжею.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *