Блокатори апетиту – це все більш популярна група дієтичних добавок, головне завдання яких полягає в підтримці мети тренування – схуднення. Ці препарати призначені для людей, які мають проблеми з надмірним апетитом, який виникає навіть при дотриманні відповідної дієти та правильної фізичної активності. Це ефективний спосіб боротьби з перекусами між прийомами їжі, особливо в ситуаціях, коли почуття голоду дуже сильне. Обмеження надмірного апетиту дозволяє уникнути проблем з обміном речовин, зайвої ваги і навіть ожиріння. Тому варто подивитися, як можна вплинути на свій апетит і які речовини можуть бути корисні.

Як можна зменшити надмірний апетит?

Як визначити, чи є у вас проблеми з надмірним апетитом? Найкраще, якщо у вас буде правильно збалансована дієта з правильною кількістю прийомів їжі. Тоді, якщо ви відчуваєте сильний голод між прийомами їжі, хочете щось з’їсти тощо, і ваша дієта правильно збалансована, це може означати, що у вас проблеми з надмірним апетитом.

Однак перед тим, як вибрати дієтичну добавку, варто проаналізувати свою ситуацію з точки зору факторів, які природно впливають на апетит в організмі людини. До них належать:

  • Стрес – наскільки він впливає на людину, чи є робота стресовою тощо.
  • Фізична активність – природно, що при збільшенні фізичних навантажень організм дасть зрозуміти, що йому потрібно більше їжі.
  • Температура – залежно від температури на вулиці організм функціонує по-різному і по-різному сигналізує про свої потреби. Коли влітку висока температура, спалювання калорій стає легшим і швидшим, а тому потреби організму будуть більшими.

Які природні речовини впливають на контроль апетиту?

Залежно від вашої ситуації інші дієтичні добавки можуть бути більш ефективними. Звичайно, найелементарнішим і безпечним способом контролю апетиту є продукти, багаті білком і клітковиною. Вони дають вам відчуття ситості, тому ви не відчуваєте потреби їсти їжу. Однак це не єдині поживні речовини, які допомагають контролювати ваш апетит. Також варто пам’ятати:

  • Екстракт насіння зеленої кави – це екстракт із зерен, які не були обсмажені. Завдяки цьому вони містять хлорогенові кислоти, які знижують апетит і знижують рівень цукру в організмі. Крім того, зелена кава також є антиоксидантом з бактерицидними властивостями.
  • Хром – це елемент, який міститься в організмі людини у відносно невеликих кількостях, в середньому це приблизно 6 мг. Тим не менш, хром має багато позитивних властивостей. Він є регулятором рівня глюкози в крові, відповідає за засвоєння цукру, а також спалювання жирних кислот, зниження холестерину і тригліцеридів і загальний обмін речовин. Все це означає, що його також часто використовують у т. зв блокатори апетиту.
  • Гарцинія камбоджійська – рослина з Індонезії, також відоме як малабарський тамаринд. Він збільшує вироблення серотоніну в організмі, тобто т.зв гормон щастя. Він позитивно впливає на серцево-судинну систему, підтримує обмін речовин, знижує апетит і т. д. Крім того, він підтримує процеси спалювання жиру і вважається регулюючим рівень холестерину в крові.

Все це означає, що ці речовини часто зустрічаються в т.зв блокатори апетиту і успішно застосовуються. Однак варто пам’ятати, що перед початком прикорму завжди варто проконсультуватися з лікарем і купувати поживні речовини та дієтичні добавки з перевіреного джерела.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *