Жінки мають унікальні потреби у здоров’ї, тому так важливо приймати спеціальні добавки. Нижче наведено список 8 найкращих добавок для жінок разом із коротким описом кожної. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам прийняти зважені рішення щодо свого здоров’я!

Які найкращі добавки для жінок? Ось 8 найкращих дієтичних добавок для жінок, на думку експертів. З’ясувати, які добавки найкращі для жінок, може бути складно, оскільки доступно дуже багато різних варіантів. Завжди варто поговорити зі своїм лікарем про те, які з них підходять саме вам, враховуючи ваші індивідуальні потреби.

Які найкращі добавки для жінок?

Варто зауважити, що дієта – це найважливіше, коли йдеться про забезпечення організму необхідними поживними речовинами! Дані про дозування, які ми надаємо, є середніми і не означають, що така доза буде достатньою в будь-якій ситуації.

Залізо

Багато жінок страждають від дефіциту заліза, необхідного для перенесення кисню в крові та виробництва енергії. Найкращий спосіб отримати залізо – це дієта, але багатьом жінкам потрібні добавки. Рекомендована доза становить 18 мг на добу.

Кальцій

Кальцій важливий для здоров’я кісток, і більшість жінок не отримують його достатньо лише через дієту. Рекомендована доза кальцію становить 1000 мг на добу. Добавки особливо важливі для жінок у постменопаузі.

Вітамін D

Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій і необхідний для здоров’я кісток. Він також має інші переваги, такі як зниження ризику раку та серцевих захворювань. Більшість людей не отримують достатньо вітаміну D через дієту та перебування на сонці, тому необхідні добавки. Рекомендована доза становить 600 МО. щодня.

Омега-3 жирні кислоти

Омега-3 жирні кислоти важливі для здоров’я мозку та зменшення запалення. Їх можна знайти в рибі, горіхах і насінні, але багато жінок не отримують їх у достатній кількості лише через дієту. Рекомендована доза становить 500 мг на добу.

Вітамін B12

Вітамін В12 необхідний для виробництва енергії та утворення еритроцитів. Його можна знайти в м’ясі, птиці, яйцях і молочних продуктах, але багато людей не можуть споживати його в такому вигляді. Рекомендована доза становить 500 мкг на добу.

Фолієва кислота

Фолієва кислота важлива для вагітних, оскільки вона запобігає вродженим дефектам. Його можна знайти в зелених листових овочах, бобових, горіхах і насінні. Рекомендована доза становить 400 мкг на добу.

Цинк

Цинк важливий для імунітету, загоєння ран і фертильності. Його можна знайти в м’ясі, птиці, молюсках і бобах. Рекомендована доза становить 25 мг на добу.

Мідь

Мідь важлива для виробництва енергії, метаболізму заліза та імунітету. Його можна знайти в морепродуктах, горіхах і насінні. Рекомендована доза становить 0,35 мг на добу.

Кращі БАДи для жінок – резюме

Jak widać, jeśli chodzi o suplementy, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Niezależnie od płci ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w sprawie odpowiedniego dla Ciebie dawkowania i rodzaju suplementu. Pamiętaj, że suplementy diety powinny być tylko jednym z elementów zdrowej diety – głównym źródłem składników odżywczych powinna być żywność.

Перш ніж починати прийом будь-яких добавок, варто перевірити рівень поживних речовин, щоб переконатися, що ви отримуєте всі вітаміни та мінерали, необхідні вашому організму.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *