Сезон застуд та грипу в розпалі, тому, щоб не захворіти, варто приймати препарати для імунітету. На ринку є багато добавок, які можуть зміцнити вашу імунну систему, але не всі вони ефективні. У цій публікації в блозі представлені 5 найкращих імунних добавок. Ми також розповімо вам, як вони працюють і чому так корисні.

Які найкращі імунні добавки?

Незважаючи на те, що на ринку існує велика кількість дієтичних добавок, інколи важко визначити, які з них справді зміцнюють нашу імунну систему, а які лише теоретично. Нижче представлений список 5 найкращих БАД для імунітету, за якими варто стежити цілий рік і при необхідності доповнювати їх рівень в організмі.

Вітамін С

Першою добавкою для підвищення імунітету в нашому списку є вітамін С. Вітамін С є добре відомим імуностимулятором, і це не дарма. Це допомагає боротися з інфекціями, а також може допомогти зменшити запалення. Вітамін С можна знайти в багатьох фруктах і овочах, але він часто зустрічається у вигляді добавок і часто вживається багатьма людьми.

Ехінацея

Наступною в нашому списку є ехінацея. Ехінацея – це трава, яку століттями використовували для лікування різних захворювань. Він особливо ефективний для підвищення імунітету та профілактики застуди та грипу. Добавки ехінацеї можна знайти в більшості магазинів здорової їжі або в інтернет-магазинах.

часник

Одним з найбільш природних засобів для підвищення імунітету є часник. Він має сильні антибактеріальні та противірусні властивості, що робить його ідеальним для профілактики застуди та інших інфекцій. Ви можете додавати часник в їжу, напої, приймати його у вигляді добавок.

Пробіотики

Ще один чудовий засіб для зміцнення імунітету – пробіотики. Пробіотики – це живі бактерії, корисні для здоров’я кишечника. Вони допомагають боротися з інфекціями та покращують травлення та загальний стан здоров’я. Пробіотичні добавки можна знайти в більшості магазинів здорової їжі або в інтернет-магазинах.

Вітамін D

Вітамін D важливий для підтримки здорової імунної системи, міцних кісток і загального здоров’я. На жаль, багато людей страждають від його дефіциту. Найкращий спосіб отримати вітамін D – сонячне світло, але добавки також можуть бути дуже корисними, особливо взимку.


5 найкращих БАДів для імунітету – підсумок


Ось п’ять найкращих добавок для підвищення імунітету. Варто запастися ними перед сезоном застуд та грипу!

Однак вони не гарантують здоров’я, оскільки організм людини набагато складніший. З цієї причини варто пам’ятати про відпочинок, пити багато рідини і, при необхідності, звернутися до фахівця.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *